Haber Detayı
11 Ekim 2020 - Pazar 17:10 Bu haber 2499 kez okundu
 
Kablosuz Desi Kapı Alarmı
Tanıtım Haberi
Kablosuz Desi Kapı Alarmı

Günümüzde güvenliğin her alanda ve bölümde en iyi şekilde sağlanabilmesi adına oldukça farklı türde ürünlerin tasarımları aktif olarak yapılmaktadır. Alarm sistemleri bu hususta fayda sağlanan oldukça harika teknolojilere sahip dinamik cihazlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu sistemler arasında çok iyi nitelikte bir çeşitlilik bulunmaktadır.

 

Durumun böyle olması alarm sistemlerini genel olarak birçok alanda kullanılabilir bir hale getirmektedir. Günümüzde alarm sistemlerinin yaygın olarak kullanıldığı bölümlerden biri kapılardır. Kapı alarm sistemleri genel itibariyle bu alanlarda hassas ve titiz şekilde güvenlik oluşturulması adına çok özel bir şekilde tasarlanmışlardır.

 

Tercih edilecek ürünün kalitesi nasıl bir verim performansının elde edileceği konusunda etken bir rol oynamaktadır. Desi markasına ait kapı alarm sistemleri günümüzde en çok memnun kalınarak ve beğenilerek kullanılan tasarımlar arasında yer almaktadır. Bu sistemlerin kablosuz olan modellerinin olması daima rahat bir kullanım olanağını kişilere sunmaktadır.

Desi Alarm Kapı Sistemleri Genel Özellikleri

 

Her bir kapı alarm sisteminde olduğu gibi Desi markalı kapı alarm ürünleri de kendisine özel birtakım sistematik özellikleri bünyesinde barındırmaktadır. Bir kapı alarmı ürünü seçimini yaparken muhakkak her kullanıcının ilgili ürün hakkında yeterli bir bilgiye önceden sahip olması gerekir.

 

  • Led flaş özellikli bir dahili yapıda dış ünitenin olması,
  • Yaklaşık olarak 105 desibel ölçeğinde bir ses gücünün bulunması,
  • 6 tane uzaktan kumandayı tanıyabilme özelliği,
  • 8 adete kadar kablosuz dedektörleri tanıyabilmesi,
  • Elektriğin gitmesi durumunda akünün sisteme dahil edilebilmesi olanağı,

Genel olarak Desi kablosuz kapı alarm sistemleri, bu türden özelliklere sahip olarak bir çalışma performansı ortaya çıkarmaktadır.

 

Kullanım Alanları

 

Desi kablosuz kapı alarm sistemlerini genel manada birçok alanda kullanabilmek daima mümkündür. Bu ürünlerin kullanılabileceği bölümler arasında yangın çıkış kapıları, ev kapıları, bina giriş kapıları, balkon kapıları veya ahşap türden kapılar bulunmaktadır.

 

Uygun Fiyatlı Kablosuz Kapı Alarmları

 

Desi markasına ait kablosuz kapı alarm sistemleri genel olarak oldukça iyi fiyat seçeneklerine sahip olabilmektedir. Bu ürünlerin hem teknolojik olarak üst bir seviyede donanımla tasarlanması ve hem de uygun fiyat seçeneklerine sahip olması onu tercih edilebilir yapan en önemli yönleridir.

Genel merkez  :444 22 74

Data Güvenlik Sistemleri iletişim :0850 304 46 16

Kaynak: () - Akıllı Binam Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Kablosuz, Desi, Kapı, Alarmı,
Yorumlar
Haber Yazılımı Yandex.Metrica