Haber Detayı
02 Aralık 2019 - Pazartesi 23:56 Bu haber 39720 kez okundu
 
Yüksek ışık kalitesine sahip cep boy fener
Elektrik gittiğinde ya da ihtiyacınız olduğu her an yüksek ışık kalitesine sahip bir fener, karanlık ortamlara ışık gibi doğar. Nebo’nun yeni ürünü Nebo Tino 300 LED Lümen Fener, darbeye ve suya dayanıklı özelliğinin yanı sıra, 135 metreye kadar aydınlatması ile karanlıkta kalanların imdadına yetişiyor.
Teknoloji Haberi
Yüksek ışık kalitesine sahip cep boy fener

Işık olmayan yerlerde görüş olanağı zor olduğu için bazı aksaklıklar yaşanabiliyor. Aniden karanlıkta kaldığımız zaman imdadımıza yetişen fenerlerin hem yüksek ışık kalitesine hem de fonksiyonel özelliklere de sahip olması önemli. Sunduğu yüksek ışık kalitesi sayesinde Nebo Tools fener, karanlık ortamları aydınlatıyor.

2 farklı ışık moduyla güçlü aydınlatma

Basit bir hareketle açabileceğiniz fener bulunduğunuz alanın aydınlatılmasına yardımcı oluyor. 2 farklı ışık moduna sahip ve kullanışlı cep klipsi fenerin fonksiyonelliğini artırıyor. Askı ve güçlü manyetik taban özelliği ile fener dilediğiniz yerde kullanım kolaylığı sağlıyor. Cepte taşınma özelliğine sahip fener, parlak ışığı ile ihtiyaç duyduğunuz her an elinizin altında. Güçlü spot ışık aydınlatma teknolojisi ile 300 lümen beyaz ışığa sahip olan fener, görüş alanınızı genişletmeye yardımcı oluyor. Çalışma lambası 250 lümen beyaz ışık modu 25 metreye kadar aydınlatma sağlıyor. Fenerin su geçirmez ve darbeye dayanıklı yapısı uzun yıllar kullanım imkanı da sunuyor.

Mall of İstanbul, Maltepe Piazza’daki Hobix mağazalarında ve hobix.com.tr internet sitesinde bulabileceğiniz Nebo Tino 300 LED Lümen Fener’in fiyatı 94,90 TL’dir.

Kaynak: () - Akıllı Binam Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Yüksek, ışık, kalitesine, sahip, cep, boy, fener,
Yorumlar
Haber Yazılımı Yandex.Metrica