Haber Detayı
02 Ekim 2020 - Cuma 20:49 Bu haber 42338 kez okundu
 
Günsan’dan enerji tasarruflu anahtarlar
31 Ekim Dünya Tasarruf Günü olarak kutlanıyor. Bugünü fırsat bilerek, evde, işyerinde tercih edeceğiniz anahtar modelleri ile enerjiyi verimli kullanarak tasarruf yapmak mümkün.
Enerji Haberi
Günsan’dan enerji tasarruflu anahtarlar

31 Ekim Dünya Tasarruf Günü olarak kutlanıyor. Bugünü fırsat bilerek, evde, işyerinde tercih edeceğiniz anahtar modelleri ile enerjiyi verimli kullanarak tasarruf yapmak mümkün. Kullanıcıların ihtiyaç beklentilerine göre anahtar ve prizler geliştiren Günsan Elektrik’in dimmer ve hızlı ve adaptöre gerek duymadan şarj imkânı sunan USB’li priz modelleri elektriği verimli kullanım özelliğiyle bütçeye de katkı sağlıyor.

 

Akıllı yaşam alanları için akıllı ürünler geliştiren Günsan, enerji tasarrufu sağlayan yenilikçi ürünleriyle de öne çıkıyor. Günsan Dimmer anahtarlar iç mekanların aydınlatmasında elektrik akımını kontrol etme fırsatı sunarak tasarruf sağlıyor. Günsan anahtar priz serilerinde yer alan rotatif tek düğmeli Dimmer anahtarlar ile 800 Watt'a kadar aydınlatmanın parlaklığını dilediğiniz aralıklarda ayarlayabilirsiniz.

Hızlı ve adaptörsüz şarj ile hem zaman hem enerji tasarrufu

 

Akıllı telefondan tablete, Bluethoot’lu kulaklıktan hoparlöre, günlük yaşamda kullandığımız pek çok elektronik aleti sık sık şarj etmemiz gerekiyor. Ekstra bir güç adaptörüne gerek duymadan şarj etme imkânı sağlayan prizler, evde ya da bulunduğumuz her ortamda hem hayatı kolaylaştırıyor hem de tasarruf sağlıyor. Günsan’ın Eqona 2 USB’li şarj prizi ve Visage 2 USB’li topraklı prizi, çift portuyla tüm elektronik cihazlar için adaptöre ihtiyaç duymadan, aynı anda hızlı şarj imkânı sağlıyor. Çocuk koruma özelliği de bulunan Visage 2 USB’li topraklı prizler, vidasız terminalleri ile kolayca monte edilebiliyor.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Günsan’dan, enerji, tasarruflu, anahtarlar,
Yorumlar
Haber Yazılımı Yandex.Metrica