Haber Detayı
14 Mayıs 2019 - Salı 12:58 Bu haber 11855 kez okundu
 
Schneider Electric’ten Easy UPS 3M
Schneider Electric, yüksek verimlilik ve kullanım kolaylığına sahip yeni Easy UPS 3M’i kesintisiz güç kaynağını portföyüne ekledi.
Enerji Haberi
Schneider Electric’ten Easy UPS 3M

3 fazlı Easy UPS serisinin bu yeni üyesi, uygun maliyetle yüksek teknik özellikler ve ECO enerji tasarrufu modunda 99'a kadar verimlilik sağlıyor.

 

Enerji yönetimi ve otomasyonda dünya çapında uzman olan Schneider Electric, 60 kVA - 100 kVA (400V) aralığında bir Kesintisiz Güç Kaynağı (UPS) olan Easy UPS 3M’i, 3 Fazlı UPS ürün ailesine eklediğini duyurdu. Birçok ülkede aynı anda pazara sunulan Easy UPS 3M kullanıcılarına kurulum, kullanım ve servis kolaylığı sağlıyor. Küçük ve orta ölçekli işletmelerde iş sürekliliğini mümkün kılan Easy UPS 3M, veri merkezleri ve endüstriyel ortamlar için de son derece uygun.

 

Az alan kaplayacak ve gelişmiş ürün özelliklerine sahip olacak şekilde tasarlanan Easy UPS 3M, kritik ekipmanları güç kesintisi, dalgalanma ve ani artışlardan kaynaklanan hasarlara karşı koruyor. Bu cihaz ilk yatırım maliyetlerinde tasarruf sağlarken ECO enerji tasarrufu modunda 99'a kadar verimliliği mümkün kılıyor. Easy UPS 3M ile birlikte sağlanan çalıştırma hizmeti sayesinde kullanıcılar, aynı zamanda ürün ile en iyi performans, güvenilirlik, güvenlik ve rahatlığı deneyimliyor. Aynı zamanda doğru ve güvenli bir şekilde yapılandırıldığından emin oluyorlar.

 

Bu yeni nesil ürünü değerlendiren Schneider Electric 3 Fazlı Ürünlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Christopher Thompson; “Küçük ve orta ölçekli işletmeler, veri merkezleri ve üretim tesisleri için son derece uygun olan bu yeni 3 fazlı ürün ile Schneider Electric, birçok sektörde müşteri ihtiyaçlarını ve iş ortaklarının gereksinimlerini daha iyi karşılayabilmektedir. Easy UPS 3M, güç kullanılabilirliği, güvenilirlik, yönetilebilirlik, kalite ve kolaylık sağlayan bir ürüne yönelik olarak pazarda giderek artan bir ihtiyacı karşılamaktadır” şeklinde konuştu.

 

Easy UPS 3M, geniş giriş gerilimi aralığı ve güçlü aşırı yük korumasısının, kompakt bir tasarım ile birleştirildiği dayanıklı bir cihaz. Schneider Electric’in zorlu standart prosedürlerine uygun şekilde tasarlanmış ve test edilmiş olan UPS kolay kurulum özelliğine sahip. Ayrıca kolay yapılandırma ve izleme için sezgisel bir ekran ara yüzü ile çalışıyor. Bunun yanı sıra müşteriler, opsiyonel ağ yönetimi kartı ile Schneider Electric'in EcoStruxure IT bulut tabanlı yazılım paketini kullanarak UPS'in durumunu uzaktan izleyebiliyor ve yönetebiliyorlar.

 

Schneider Electric’in güçlü yerel servis uzmanı kaynaklarına sahip global servis ağı, Easy UPS 3M yaşam döngüsünün tamamında müşteriler için eksiksiz hizmetler sunuyor. 

 

Kolay kurulum, kullanım ve servis, Easy UPS 3M:

•           Harici kesici kabinine ihtiyaç duyulmadan dahili giriş/çıkış/bypass kesici ile kolay tasarım yapılandırması sağlar. Kolayca servis yapılabilir ve servis ve dahili UPS kullanım döngüsü yönetimi için önden/üstten erişim sağlar.

•           Koruyucu kaplamalı baskı devre kartları, değiştirilebilir toz filtresi, 40C dereceye kadar çalışma sıcaklığı ve aşırı yük koruması ile zorlu ortamlarda dayanıklılık sağlar. Bütün bu özellikler Easy UPS 3M'i iş sürekliliği açısından güvenilir bir çözüm haline getiriyor.

•           Basit kullanım özelliklerine sahip sistemi ve sermaye yatırımında sunduğu tasarruf ile ilk yatırım maliyetlerinin ön plana çıktığı işler için idealdir.

•           Easy UPS 3M, EcoStruxure IT’nin bulut tabanlı şirket içi yazılım paketleriyle kolay izleme ve yönetimi mümkün kılar.

Kaynak: () - Akıllı Binam Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Schneider, Electric’ten, Easy, UPS, 3M,
Yorumlar
Haber Yazılımı Yandex.Metrica