Haber Detayı
22 Şubat 2020 - Cumartesi 10:04 Bu haber 2428 kez okundu
 
Mutlu Kahvaltı Deneyimlerinize Ekmek Kızartma Makinesi
Tanıtım Haberi
Mutlu Kahvaltı Deneyimlerinize Ekmek Kızartma Makinesi

Kahvaltılarımızı süsleyen kızarmış ekmek artık sofralarımızda ekmek kızartma makinesi ile yerini alıyor.  Kahvaltıda sıcacık ekmekler hazırlamak isteyenler için farklı kapasitelere sahip ekmek kızartma makineleri pratik kullanımıyla dikkat çeker. Kapasitelerine göre tek dilimden dört dilime kadar ekmek kızartma kapasitesine sahip olan cihazlar bulabilirsiniz. Ayrıca makinelerin farklı kızartma seviyeleri istediğiniz çıtırlıkta ekmek elde etmenizi sağlamaktadır. Ekmek kızartma makinelerinde istediğiniz anda kızartma işlemini durdurabilirsiniz. Sonrasında da kullanmak isterseniz yeniden ısınma özelliğine sahip ürünlerdir.

Yeriniz kısıtlıysa tek ve iki dilim kapasiteli minimal tasarıma sahip ürünler tercih edebilirsiniz. Kalabalık aileler için pratik kullanıma sahip dört dilimli ürünler daha uygun olacaktır.  Sesli bildirim özelliği, kademe belirleme düğmesi, kontrol düğmesi ve özel LED ekranlarıyla kızartma süresini sizlere belirten ürünler satın alabilirsiniz. Farklı modeller ve boyutlarda üretilen ekmek kızartıcı ürünler, şık tasarım, canlı renkleri ve estetik detaylarıyla mutfağınızda sizleri bekliyor.  Ürünlerin fiyatı fonksiyonları, markaları, tasarımları gibi özelliklere göre farklılık göstermektedir.

Ekmek Kızartma Makinesi Nasıl Kullanılır?

Her mutfak eşyasında olduğu gibi birçok fonksiyona sahip olması yönüyle ekmek kızartıcı ürünler de farklı parçalardan meydana gelen ürünlerdir. Ayrıca ürünlerin temizliği de son derece pratiktir. Ekmek kırıntı hanesi olan modelleri kolayca temizleyebilirsiniz. Makineyi kullanırken düz bir zemine yerleştirmelisiniz. Sonrasında cihazı fişe takarak uygun kalınlığa sahip ekmekleri içine koyarsınız. Ardından kolu aşağı indirerek kızartma işlemini başlatabilirsiniz. Tabii kızarma seviyesi istediğiniz gibi belirlenebilir. Kızartma işleminin bittiğini kolun kendiliğinden yukarı çıkmasıyla anlayabilirsiniz. Bazı modellerde kızartma işleminden sonra alarm sayesinde makine, size işlemin tamamlandığını bildirir.

Pratik özelliğe sahip ürünlerde ekmeği kolayca almanızı sağlayan hi-lift özelliği vardır. Bu özelliğin olmadığı cihazlarda çatal yardımıyla ekmeği çıkartabilirsiniz. Ekmeği çıkartırken mutfak gereci metal olmamalıdır. Ayrıca kızartma işleminden sonra makineyi tekrar kullanacaksanız bir dakika kadar beklemeniz önerilmektedir. Yeniden ısıtma özelliği olan cihazlarda istediğiniz zaman kızartma işlemini  yarıda kesip, daha sonra da ısıtabilirsiniz. Ürünler arasında ekmek dilimi sıkıştığı anda güvenlik için otomatik kapanan modeller de vardır. Tüm ekmek kızartma makinesi modelleri için akrep.com adresi üzerinden seçim yapabilirsiniz.

Ekmek Kızartma Makinesi Nasıl Temizlenir?

Ekmek kızartma makinesi kesinlikle su değdirmemeniz gereken bir üründür. Ekmeklerinizi kızarttıktan sonra hemen fişten çekin ve içinde kalan ekmek kırıntılarını silkeleyin. Her kızartma işleminden sonra bunu yapabilirsiniz. Ekmek kızartıcılar kolay bakımı ve uzun kullanım ömrüyle evlerde yer alan mutfak gereçleri arasındadır.

Ürün seçiminde seçim kriterleriniz kısıtlıdır. Ürünün güç seviyesi, aynı anda pişirebileceğiniz ekmek dilim sayısı,  ek fonksiyonları, boyutu, rengi ve tasarımı gibi bazı detaylara göre ihtiyacınıza uygun bir makine tercih edebilirsiniz. Ekmeklerin kızarma süresi ise seçtiğiniz fonksiyona göre değişmektedir. Her bütçeye uygun, şık tasarıma sahip ekmek kızartma makinelerini hemen akrep.com adresinden sepetinize ekleyerek satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz.

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Mutlu, Kahvaltı, Deneyimlerinize, Ekmek, Kızartma, Makinesi,
Yorumlar
Haber Yazılımı Yandex.Metrica