Haber Detayı
01 Ekim 2019 - Salı 14:29 Bu haber 2169 kez okundu
 
Gayrimenkul Yatırım
Tanıtım Haberi
Gayrimenkul Yatırım

Yatırım yapmak en basit şekilde paranızı gelir getirici bir araca yönlendirmek anlamına geliyor. Bu şekilde paranızın değerini artırabilir ve kazanç elde edebilirsiniz. Yatırım yapmak için sayısız araç bulunuyor. Döviz, altın, hisse senedi gibi finansal varlıklara yatırım yapabileceğiniz gibi gayrimenkul yatırımı gibi seçenekleri de tercih edebilirsiniz.

Gelişen ekonomilerde gayrimenkul yatırımı ilk akla gelen yatırım fırsatları arasında yer alıyor. Demografik özellikler, büyüyen sanayi gibi farklı faktörler de gayrimenkul yatırımının yatırım tavsiyeleri arasında sayılmasında etkili oluyor. Bu anlamda Türkiye’de yatırım yapılacak sektörler içinde öne çıkan inşaat sektörü de, kârlı yatırım fırsatları arayanlar için büyük bir alan oluşturuyor. Siz de gayrimenkul yatırımı fırsatlarını değerlendirmek istiyorsanız Realty Turkey portalını ziyaret edebilirsiniz.: https://www.realtyturkey.com/tr/properties/

En Kârlı Yatırım Fırsatları

Realty Turkey, Türkiye’nin her köşesinde bulunan ve ilgilenebileceğiniz konut projelerini elinizin altına getiriyor. Türkiye’nin ilk yabancı yatırım portalı olan Realty Turkey, sunduğu yatırım fırsatları ile yatırım karar sürecinizi destekliyor ve gayrimenkul yatırımı karar sürecinizde gerçek bir partner olarak yanınızda yer alıyor. İstanbul, İzmir, Bursa, Yalova, Muğla gibi farklı bölgelerde yer alan projeleri tüm detayları ile realtyturkey.com portalı üzerinden inceleyebilirsiniz.

Proje türü, alan, teslim tarihi, oda sayısı, ödeme planı gibi gereksinim duyduğunuz bilgiler proje ana sayfasında sizi bekliyor. Sizin için önemli olan kriterler çerçevesinde projeler arasında karşılaştırma yapabilirsiniz. İlgilendiğiniz proje için muhit bilgisi, çevredeki sosyal olanaklar ya da ulaşım gibi farklı detaylar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Portal üzerinden görüşmek istediğiniz proje yetkilisine ulaşabilir ve tüm soru işaretlerini giderebilirsiniz.

Yatırım Fırsatları 2019

Türkiye’de yatırım yapılacak sektörler arasında gayrimenkul sektörü önemini koruyor. İş kurmak ya da yatırım yapmak isteyen yabancı yatırımcılar için Türkiye ilk tercihlerden biri oluyor. Yıllık konut fiyat artış oranı, gayrimenkul sektörünün gayrisafi yurt içi hasıla içerisindeki payı gibi farklı etkenler; uluslararası yatırımcıların Türkiye’de yatırım yapma iştahını da artırıyor.

Realty Turkey, yabancılara yatırım tavsiyeleri arasında yerini hiç kaybetmeyen gayrimenkul yatırımı konusunda en büyük destekçiniz oluyor. Konut, devremülk, daire, ofis, villa, konak türündeki konut projeleri hakkında merak ettiklerinizi realtyturkey.com portalında bulabilirsiniz. Satılık gayrimenkul seçeneklerini şehir, ilçe, fiyat, oda sayısı, bina yaşı gibi kriterlere sınırlandırabilir ve yatırım kararınızı daha kısa sürede şekillendirebilirsiniz. Realty Turkey uzman ekibi ile karar sürecinizi en verimli şekilde yönetmenize yardımcı oluyor. En kârlı yatırım fırsatları için Realty Turkey yatırım portalını inceleyebilirsiniz: https://www.realtyturkey.com/tr/buyers-guide/

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gayrimenkul, Yatırım,
Yorumlar
Haber Yazılımı Yandex.Metrica