Haber Detayı
06 Aralık 2021 - Pazartesi 09:33 Bu haber 602 kez okundu
 
Beştaş Yüzük Tasarımları
Tanıtım Haberi
Beştaş Yüzük Tasarımları

Evlilik tekliflerinin vazgeçilmezlerinden biri olan beştaş yüzük gösterişi ile parmaklar da dikkat çekmeye devam ediyor. Her kadın parmağında ki yüzüğü ile parlamak ve ilgi odağı olmak ister. Kadınlar arasında özenle incelenen bu yüzükler rekabeti de beraberinde getiriyor. Saflığı, berraklığı ve karatıyla fiyatta farklılık gösteren bu yüzük modeli pek çok kez özenle seçilerek alınıyor.

Beştaş Pırlanta Yüzüğün Anlamı Nedir?

Maddi olarak ön planda olsa manevi değeri de oldukça önemli taşıyan bu yüzüğün aslı tektaş yüzükten oluşmaktadır. Evlilik tekliflerinde sonsuzluğu ve tekliği simgeleyen tektaş yüzüklere beştaş yüzük de son dönem de eşlik etmektedir. Genellikle evlilik tekliflerinde kullanılsa da, evliliğin beşinci yılını simgelemektedir. Özel günler de de hediye olarak pek çok kez tercih edilen bu yüzükler kadınları mutlu etmenin bir yolu olmuştur.

Bazı kadınlar beştaş yüzük ve tektaş yüzükleri birlikte kullanarak parmaklarında ki gösterişi arttırmaktadır. İki yüzük birlikte kullanılacaksa uyumlu bir şekil içinde olmasına dikkat edilmesi gerekir. Parmağa en uygun ve en rahat beştaş ve tektaş yüzük seçilerek kullanılmalıdır. Bu adresten satın alabilirsiniz. https://www.lizaypirlanta.com/pirlanta-bestas-yuzuk

 

 

Kaynak: () - Akıllı Binam Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Beştaş, Yüzük, Tasarımları,
Yorumlar
Haber Yazılımı Yandex.Metrica