Bosmer Ar-Ge ile büyüyor

AKILLI BİNA, RÖPORTAJ

Xiaomi’den akıllı hava temizleyici

Bu haber 08 Mart 2018 - 14:41 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Ortamdaki pis havayı hızlıca temizleyip sigara ve diğer maddeler yerine gerçek temiz havayı solumayı sağlayan akıllı hava temizleme cihazına göz gezdirdik.

Dünyanın en ünlü teknoloji üretici firmalarından Xiaomi, evleri akıllandırmak için geliştirdiği ürünlerle evinizi daha kullanışlı yapmayı amaçlıyor. Xiaomi ’nin bugün tanıtacağımız ürünü, normal boyutta bir odayı yaklaşık 10 dakika içerisinde temizleyebiliyor. Xiaomi Mi Air Purifier 2 Akıllı Hava Temizleyici ismiyle duyurulan hava temizleyici, yaşadığınız evin havasını sürekli temiz tutmanızı sağlıyor.

Benzeri ürünlere göre çok daha az güç tüketen Xiaomi Mi 2 Hava Temizleyici, 60 metre kareye kadar tüm kapalı ortamların havasını temizler. Özellikle kapalı bir odada çok fazla sigara içen varsa, ortamın havasını sürekli temiz tutmanıza olanak tanıyan hava temizleyici, tüm bunları nesnelerin interneti(IoT) sistemi ile akıllandırıyor.

Ürünü satın aldığınızda açar açmaz kullanmanızı sağlayacak cihaz; turbo, otomatik ve gece modu olmak üzere üç farklı kademede hizmet verir. Akıllı telefonunuza indireceğiniz Mi Home uygulaması yardımıyla çalışma süresi ve mod ayarlarını değiştirmenizi sağlayan Mi Air Purifier 2, bu ayarlarla evinizin içini 7/24 temiz tutabilir.

AKILLI BİNAM

Yandex.Metrica