TP-Link’in akıllı ampulleri Türkiye’de

Bu haber 22 Kasım 2017 - 11:20 'de eklendi ve kez görüntülendi.

TP-Link’in ekstra herhangi bir donanım gerekmeden WiFi’a bağlanan ve akıllı telefonlardan kolayca yönetilebilen akıllı ampulleri Türkiye’de satışa sunuldu. Dört farklı modeli olan TP-Link akıllı ampuller, Amazon Alexa ile uyumlu ve her ortama göre ışığı ayarlayabiliyor, günün farklı saatlerine programlanabiliyor.

TP-Link®, bir süredir kendini akıllı ev ekosistemi içinde konumlandırıyor ve bu doğrultuda ürünler, çözümler geliştiriyor. Akıllı prizlerini geçtiğimiz yıl satışa sunan şirket, akıllı ampullerini de Türkiye’ye getirdi. Dört model akıllı ampulü Türkiye’de satışa sunan TP-Link, akıllı ev ürünlerinde de tıpkı ağ ürünlerinde olduğu gibi fiyat/performans çözümleri sunuyor. Kaliteli ve uygun fiyatlı TP-Link akıllı ampuller, kolay yönetim özellikleri ile de dikkat çekiyor.

TP-Link akıllı ampuller ek bir donanım gerektirmeden WiFi’a bağlanıyor ve TP-Link’in ücretsiz uygulaması olan Kasa ile her yerden kolayca, akıllı telefonlar üzerinden yönetilebiliyor. Evde olunmadığı durumlarda bile ışıkları kolayca açıp kapamayı sağlayan akıllı ampuller ile ayrıca her duruma uygun ortam ışığını ayarlamak ve önceden programlamak da mümkün. Enerji tasarruflu TP-Link akıllı ampullerin enerji tüketimi Kasa ile takip edilebiliyor. Amazon Alexa ile uyumlu olan ampuller bu sayede ses ile de yönetilebiliyor.

AKILLI BİNAM

Yandex.Metrica