Tayvanlı firmalar “akıllı” güvenlik çözümlerini tanıttı

Bu haber 03 Kasım 2016 - 14:08 'de eklendi ve kez görüntülendi.

tayvanli-akilli-2Tayvan’ın en büyük güvenlik çözümleri üreticileri Hunt Electronic, FUHO Technology, A-MTK ve Billion Electric ISAF 2016’da yeni akıllı çözümlerini tanıttı.

Hunt Electronic’in akıllı kampüs güvenlik çözümü, FUHO Technology’nin ulaşım ağında kullanılan araç izleme sistemleri, A-MTK’nin alışveriş merkezlerinde ve kentsel güvenlik izleme sistemleri için araç plakası tanımada kullanım amaçlı NVR ve IP kamera çözümleri ve Billion Electric’in akıllı şehirler için akıllı çözümleri ilk kez fuarda sunuldu.tayvanli-akilli-1

Fuho Technology’nin tanıttığı Vacron, çeşitli güvenlik taleplerini karşılayacak gelişmiş teknoloji ve güvenlik sistemlerine yeni bir vizyon getiriyor. Fuho, dünya genelinde CCTV ürünlerinin güvenilir ve onaylı tedarikçisi olarak tüm güvenlik ihtiyaçlarını karşılayan çözümler üretiyor.

Hunt Electronic, perakende firmalarına, okul kampüslerine, hastanelere ve fabrikalara özel ihtiyaçlarına göre uyarlanmış donanım/yazılım çözümlerini tanıttı. Hunt’ın tüm ürünleri Tayvan’da tasarlanıyor, geliştiriliyor, üretiliyor ve bu şekilde üstün kalite garanti ediliyor. Hunt, 70’den fazla ülkeye ihracat gerçekleştiriyor.

A-MTK, alışveriş merkezleri ve şehirlerdeki araç plakası tanıma sistemleri için NVR ve IP kamera teknolojilerini bütünleştirerek geliştirdiği sistemleri tanıttı.

Billion Electric, Akıllı Şehir ve enerji yönetimi çözümlerini ilgililerle paylaştı.

2015 yılında güvenlik ürünlerinin dünya genelindeki üretim değeri 27,25 milyar USD’ydi. Araştırma şirketi Memoori’nin raporuna göre, güvenlik donanımı satışlarının 2020 yılında 42 milyar USD’ye ulaşacağı tahmin ediliyor. Tayvanlı firmaların üretimdeki payı oldukça yüksek.

AKILLI BİNAM

Yandex.Metrica