Bosmer Ar-Ge ile büyüyor

AKILLI BİNA, RÖPORTAJ

Tasarımcılara ilham veren gözalıcı proje

Bu haber 22 Nisan 2015 - 16:06 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Beytepe Restorium (4)Keklikoğlu Gayrimenkul’ün yeni konut projesi Beytepe Restorium, konfor ve prestijin buluşma noktası haline geldi.

Stil sahibi bir mimari ile yeni bir trendin öncüsü olan Beytepe Restorium, tasarımcılara ilham veren bir yaşam konsepti. Ankara konut projeleri arasında modern mimarisi ve farklı tasarımıyla kuralları değiştiren ve bu yönüyle hayata değer katan bir proje olan Beytepe Restorium, tasarım özellikleriyle benzerlerinden ayrılıyor. Keklikoğlu’nun ithal ettiği ve Restore showroomlarında yer alan Versace Home, Keuco, Bellosta, Eurolegno, Berloni, Barazza, Elica ve Galassia’nın yeni koleksiyonlarında bulunan ürünlerin kullanıldığı “Restore Konsept Daire” dünya dekorasyon trendlerinin geldiği son noktayı yakından görme şansı veriyor.Beytepe Restorium (3)

TATİL KÖYÜ KONSEPTİ

Akıllı ev özelliklerinin oldukça geniş bir yelpazede sunulduğu Restorium daireleri teknoloji tutkunlarını oldukça mutlu edecek gibi görünüyor. Projede 4+1’lerden dubleks dairelere, penthouse dublekslerden villalara birçok farklı konut tipi bulunuyor. Hayata geçmesinin ardından geçen kısa sürede büyük bir taleple karşılaşan Beytepe’nin en özel projesinde son kalan prestijli daireler ve zamanın ötesinde mimarisi ve kişiye özel tasarımıyla benzersiz 12 adet villa şehir hayatı içerisinde tatil köyü konseptinde huzurlu bir yaşam sürmek isteyenleri bekliyor.Beytepe Restorium (2)

YENİ KOMŞULUK ANLAYIŞI

Güven, konfor, prestij ve huzurun buluştuğu Beytepe Restorium; lobi, club odası, toplantı ve parti salonu, kapalı çocuk oyun alanı, parklar, mini sinema, squash, bisiklet ve yürüyüş yolları, fitness center, karma spor sahası, kapalı yüzme havuzu, jakuzi, sauna, Fin hamamı ve daha birçok özelliğiyle bambaşka bir dünyaya kapı açıyor. Her ayrıntısında farklı güzellikler saklayan Beytepe Restorium, benzerlerinden ayrışarak sakinlerine ilkleri yaşatıyor. Geçmişten izler ve gelecekten esintiler taşıyan iç avlusu ile komşuluk anlayışının yeniden düzenlendiği Beytepe Restorium, yaşama değer katan tüm ayrıntılarıyla şehrin yeni merkezi Beytepe’de hem şehir hayatının kalbinde hem de karmaşadan uzak kaliteli bir yaşam sunuyor.

Beytepe Restorium (1)

AKILLI BİNAM

Yandex.Metrica