Somfy teknolojisiyle tanıştırın, annenizin hayatına konfor katın

Bu haber 02 Mayıs 2018 - 11:54 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bu Anneler Günü’nde annenizin evine akıl, hayatına daha fazla konfor katmanız mümkün. Ev otomasyon sistemlerinin dünyaca ünlü markası Somfy, akıllı ev sistemlerinde farklı alternatifler sunuyor. Böylece anneler, evlerde hayatın ve rahatlığın tadını çıkartıyor.

Somfy Akıllı Ev Sistemleri ile daha konforlu evler…

Somfy, akıllı ev sistemlerinde birbirinden farklı seçenekler sunuyor. TaHoma® Akıllı Ev Sistemi, evleri gerçek teknoloji ile tanıştırırken Connexoon uygulaması da evlere akıl katmanın en pratik yolunu sunuyor. Somfy’nin TaHoma® Akıllı Ev Sistemi; motorlu perdeler, panjurlar, tenteler, bahçe ve garaj kapıları, hatta kamera, aydınlatma ve ısıtma sistemleri dahil birçok ekipmanı birbiriyle bağlantılı hale getirip istenildiği zaman, evden ya da dışarıdan kontrol etmeyi olanaklı hale getiriyor. Böylece yaşam alanlarında daha konforlu, güvenli ve tasarruflu bir hayat sağlıyor. Somfy Connexoon ise her eve “Tak – Çalıştır” moduyla ve kolayca kurulabiliyor. Panjur, perde, stor, tente, pergola ve aydınlatma sistemi ona bağlanıyor; ister evden ister dışardayken akıllı telefon ve tabletlerden kolayca kumanda ediliyor. İsteğe göre ayarlanabilen senaryolarla da yaşam konforu yeni bir çağa adım atıyor. 

Sizce de bu Anneler Günü’nde annenizi mutlu etmek için ona rahatlıkla açıp kapatabileceği ve evinin havasını değiştirecek yeni perdeler hediye etmek güzel bir fikir olmaz mı?

AKILLI BİNAM

Yandex.Metrica