Securitas Türkiye Yılın Tedarikçilerini Seçti

Bu haber 30 Mayıs 2017 - 17:14 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Securitas Türkiye bu senen sekizincisini düzenlediği “Securitas Tedarikçiler Günü”nü  25 Mayıs 2017 tarihinde, İstanbul Divan Otel’de gerçekleştirdi. Organizasyon geleneksel hale gelen Yılın Tedarikçileri Ödül Töreni ile son buldu.

Securitas yöneticilerinin ve çözüm ortaklarının temsilcilerinin katıldığı etkinlik Securitas Türkiye Ülke Başkan Yardımcısı Kurtuluş Dönmezer’in açılış konuşması ile başladı. ardından Securitas Türkiye İdari İşler, Satınalma ve  Lojistik Koordinatörü Uluç Kayhan’nın “İş Süreçleri” sunumu gerçekleştirildi.

Güvenlik sektöründe bir ilk olan, 12 bin çalışanı için 2017 senesinde hayata geçirilen “Securitas Çalışanları Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı”  hakkında katılımcılara bilgilendirme yapıldı. Etkinliğin son sunumu ise Securitas Acil Durum Yönetim Hizmetleri oldu. Acil durumlarda şirketlerin çalışanlarından haberdar olması için hayata geçirilen hizmet katılımcılar tarafından büyük ilgi gördü.

Securitas Engelsiz Projesi kapsamında tüm katılımcılara günün anısı olarak Uluslarası Omurilikleri Felçileri Derneği’ne yapılan tekerlekli sandalye bağış sertifikaları verildi.

“Tedarikçi Günü 2017” toplantısı sonunda, Securitas Türkiye tarafından her yıl geleneksel olarak verilen “Yılın Tedarikçileri” ödülleri sahiplerini buldu. Bu yıl ödül almaya hak kazananlar Turkcell İletişim Hizmetleri AŞ, Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri A.Ş. ve Uçar Model Kalıp Tasarım oldu. Ödüllerini sahiplerine veren Securitas Türkiye Ülke Başkan Yardımcısı Kurtuluş Sönmezer, toplantı sonunda yaptığı konuşmada “Çözüm ortaklarımıza  Securitas Türkiye’ye değer kattıkları için teşekkür ediyoruz” dedi.

Telekomünikasyondan finansa, havacılıktan madenciliğe, enerji sektöründen endüstriyel tesislere kadar 21 farklı sektörden  717 kurum ve  kuruluşa, 72 ilde, 2242 hizmet noktasında güvenlik hizmeti veren Securitas Türkiye’nin 9 bölge müdürlüğü, 50 şube müdürlüğü ve 12.500 çalışanı bulunmaktadır.

AKILLI BİNAM

Yandex.Metrica