Ray Klemensde Alman Kalitesi

Bu haber 10 Şubat 2018 - 20:45 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Ray Klemensler. 0,25mm2 den 95mm2 ye kadar yüksüksüz, vibrasyona dayanıklı ve tam bakımsız yaylı klemens ürün ailelerini içerir. WAGO, patentli CAGE CLAMP® yay basıncı sonlandırma teknolojisini 1977 yılında piyasaya sunduğu zaman, DIN raylı terminal blokları sonsuza dek değişmiş oldu. Bu yenilik operatör becerisinden bağımsız, güvenilir, bakım gerektirmeyen bir bağlantı sağlayan, kablolama süresin %50’ye kadar düşürerek devrim niteliğinde bir işe imza atmış oldu. Bu yeniliğin başarısının ardından CAGE CLAMP® Compact, FIT CLAMP®, GÜÇ CAGE CLAMP ve CAGE CLAMP®S ile TOPJOB®S gibi gelişmelere de yol açmış oldu.

WAGO’nun ray klemens programında son on yıldaysa çok şey değişti. CAGE-CLAMP® bağlantı teknolojisinin gelişmesi sayesinde iletkenler saniyeler içinde birbirlerinden bağımsız olarak ve mutlak güvenilirlikle güvenli bir şekilde sonlandırılabilir. Push-in CAGE CLAMP® teknolojisi sayesinde, TOPJOB®S DIN-ray montajlı terminal bloklarıysa endüstrinin en kompakt boyutlarıdır. Küçük dağıtım kutularındaki güç devresi kabloları gibi katı iletkenler, basitçe iterek sona erdirilebilir. Taşıyıcı rayla topraklama bağlantısının, zaman alıcı vidalı bağlantıları terminal bloğunun basit bir şekilde monte edilmesiyle değiştirdiğini unutmayın. Bu sayede birçok panonun tasarımında çok önemli zaman tasarrufu yapıldı.

WAGO’nun değerlerine sadık kalması nedeniyle bu sürekli değişmelerin tümü mümkün hale geldi. WAGO kurumsal faaliyetlerinin merkezinde yenilik görüyoruz. Her geçen gün gelişen ve değişen sektöre, teknolojiye, endüstriye ve hatta dünyaya ayak uydurabilecek ürünler de kendilerini geliştirerek değişimlerine devam ediyorlar.

•Yüzeye montaj için modüler klemensler ve terminal şeritleri
•Montaj sistemleri ve bara terminal blokları
•Kalkan Bağlama Sistemi
•Aksesuarlar

Yararlanılan Kaynak: http://elmarkplus.com.tr/ray-klemens/

Yandex.Metrica