Kabloder’e yeni logo

Bu haber 20 Mart 2018 - 10:30 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Türkiye’nin önde gelen kablo sanayicilerini çatısı altında toplayan Kablo Sanayicileri Derneği, Genel Kurul Toplantısı’nda alınan kararla Türk Kablo Sektörü’ne yeni ismi – KABLODER ve yeni logosuyla hizmet vermeye devam edecek.

Türk Kablo Sektörü’nü temsil eden, sektörün gelişmesi, sorunların tespiti ve çözüme ulaştırılması, kalite bilincinin yaygınlaştırılması gibi konularda sektör yararına faaliyetlerde bulunmak amacıyla, Aralık 2000’de İletken Sanayicileri Derneği adı ile kurulan Kablo Sanayicileri Derneği (Kabloder), Başkanı Erkan Aydoğdu önderliğindeki çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Bugün 20 üyesi bulunan Kabloder, 14 Mart 2018 günü Florya Develi Restaurant’da gerçekleşen Genel Kurul Toplantısı’nda alınan karar ile, Kabloder ismini alan dernek, Türk Kablo Sektörü’ne farklı isim ancak aynı bakış açısı ile hizmet vermeye devam edecek.

Gerçekleşen değişiklik hakkında konuşan Kabloder Başkanı Erkan Aydoğdu, “Dünya hızla gelişiyor; bu değişimden elbette kablo sektörü de doğrudan etkileniyor. 20 yıl önce derneğimiz kurulduğunda, sektörümüzün yapısı bugünden çok farklıydı. Hem bu değişim ihtiyacına cevap vermek hem de Derneğimizin eski adının yarattığı kafa karışıklığını ortadan kaldırmak amacıyla, yolumuza Derneğimizin varoluş amacını net bir şekilde açıklayan, Kablo Sanayicileri Derneği-Kabloder olarak devam ediyoruz.” dedi.

AKILLI BİNAM

Yandex.Metrica