Günsan bayileri Riga’da 2017 yılını değerlendirdi

Bu haber 01 Şubat 2018 - 11:39 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Anahtar ve priz sektörünün önde gelen markalarından Günsan Elektrik bayileri 2017 senesinin son gezisini Baltık ülkelerinin en renkli ve en kalabalık şehri Riga’ya gerçekleştirdi.

Avrupa kıtasının kuzeyinde Letonya’nın başkenti olan bu güzel şehirde 2017 yılını değerlendirme fırsatı bulan bayiler, ayrıca şehrin tarihi dokusunu, turistik yerlerini, kültürel zenginliğini deneyimleme fırsatı buldu.

3 gece 4 günlük seyahat program çerçevesinde Günsan bayileri, 2014 yılında Avrupa Kültür Başkenti seçilen bu muhteşem kentte yöresel yemekler ve müzikler eşliğinde keyifli vakit geçirdiler.

1982’de anahtar priz ve elektrik aksesuarları imalatı yapmak üzere kurulan Günsan, 1995’te halen üretiminin devam ettiği Samandıra’daki endüstriyel tesisine geçti. Anahtar-priz üretimi ile Türkiye’nin sektöründe öncü şirketlerinden biri olan Günsan, inşaat sektöründe alçak gerilim tesisatı ekipmanları olan elektrik anahtarı, priz, grup priz, şalt malzemesi, kompakt şalter, kaçak akım röleleri, sigorta kutuları ve aksesuarlarından oluşan 17.000 parçalık ürün portföyünü distribütörleri ve bayileri aracılığı ile hem ülke içine hem de dünyada 50’den fazla ülkeye ulaştırıyor.

AKILLI BİNAM

Yandex.Metrica