CES 2018 fuarı merakla bekleniyor

Bu haber 20 Kasım 2017 - 10:56 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Özellikle mobil dünyanın kalbinin attığı bir fuar olarak karşımıza çıkan CES, 2018 yılında kapılarını 9 Ocak tarihinde ziyaretçilerine aralayacak.

Küresel pazarda en önemli tüketici elektroniği fuarı olarak karşımıza çıkan CES 2018, özellikle mobil cihaz üreticilerinin en uğrak noktalarından birisi olmayı başarıyor. Bu yıl 9 Ocak tarihinde gününü açacak olan ve 12 Ocak’ta kapılarını kapatacak olan fuarda, önemli sunumların gerçekleştirilip şirketlerin yeni modellerini tanıtması bekleniliyor.

CES fuarına katılan önemli konuklar arasında Hulu platformunun CEO’ları Randy Freer ile John Martin yer alacakken, Netflix ile Amazon’a rakip olmayı başaracak. Akıllı ev ve şehirlerin geleceği konusunda da çok önemli tanıtımların gerçekleştireceği fuara, bu alanda da birçok öncü şirketin katılım gerçekleştirmesi bekleniliyor.

Android eko sisteminin en önemli üreticilerinden birisi olarak karşımıza çıkan Çin merkezli Huawei’nin CEO’su Richard Yu’da bu etkinliğe katılacakken, yapay zekalı yeni telefonlar geliştirebileceği düşünülüyor. Katılacak diğer firmalar tarafından henüz resmi bir açıklama yapılmazken, özellikle fuarın Çin’li telefon üreticileri tarafından dolup taşacağı düşünülüyor.

AKILLI BİNAM

Yandex.Metrica