Bean, yeni nesil akıllı yaşam sistemi

Bu haber 16 Nisan 2018 - 11:56 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bean Akıllı Yaşam Sistemi, günlük hayatta kullandığımız prizlerin ve aydınlatma anahtarlarının Dünya’nın her yerinden akıllı telefonlar ve tabletler üzerinden kontrol edilmesini sağlamaktadır.

Bean Akıllı Yaşam Sistemi, sadece evlerimizi daha akıllı yapmak değil, aynı zamanda daha fazla günlük hayatımıza da yardımcı olabilecek teknolojiler geliştirerek onları hayatımıza adapte etmemizi sağlamayı kendine misyon edinmiş bir firma. Endişelenecek o kadar çok şeyin arasında evlerimizin bunlardan olmaması için çalışıyorlar.

Bean’in tutkusu, keyifli deneyimler sağlayan teknoloji yaratmakta. Firma, tasarımı seviyor, küçük şeyler hakkında derin ilgileniyor, sadeliği seviyor ve önemsiyor.

Bean Akıllı Yaşam Sistemi 3 ana üründen oluşmakta;

Bean Akıllı Merkez

Bean Akıllı Merkez, Bean Akıllı Yaşam Sistemi’nin kalbidir. Yaşam alanlarınızı Dünya’nın her yerinden anlık olarak izleyebileceğiniz ve kontrol edebileceğiniz Bean Akıllı Merkez sayesinde aklınız evinizde kalmayacak. Her zaman sizin için aktif olan Bean Akıllı Merkez günlük aksiyonlarınızı, alışkanlıklarınızı, kişisel olarak oluşturduğunuz ayarlarınızı, kayıtlarınızı size özel kişisel bulutta toplamanızı sağlar. Ayrıca bütün olumsuzlukları anında size bildirir ve anlık olarak müdahale etmenizi sağlar. Bean Akıllı Merkez ile Bean Akıllı Priz ve Bean Akıllı Anahtar’ınızı istediğiniz her yerden kontrol edebilir, takip edebilir ve anlık olarak takip edebilirsiniz.

Bean Akıllı Priz

Bean Akıllı Priz ile kullandığınız elektronik cihazlarınızı Bean uygulaması ile tek dokunuşla kontrol edebilir, programlayabilir, takip edebilir, tüketim miktarlarını görebilirsiniz. Bean Akıllı Priz akım koruma özelliğine sahiptir ve üzerinde unuttuğunuz cihazlarınızı kullanmadığınızı algılayarak otomatik olarak kapatabilmektedir. Ayrıca akım koruma özelliği sayesinde kaçak akım gibi riskleri her zaman takip eder ve yangın ihtimali gördüğünde cihazı otomatik olarak kapatır ve size bildirir.

Bean Akıllı Anahtar

Bean Akıllı Anahtar, evinizin ışıklarını hem akıllı telefondan hemde manuel olarak kolayca kontrol etmenizi ve dimmer özelliği ile her an için doğru ambiyansı yaratmanızı sağlayan kişisel kablosuz aydınlatma sistemidir. Bean Akıllı Anahtar ile ışıklarınızı kontrol edebilir, dilediğiniz saate açılması ya da kapanması için programlayabilir, dilediğiniz ambiansı yaratmak için dimmer özelliğini kullanabilirsiniz.

AKILLI BİNAM

Yandex.Metrica