Bosmer Ar-Ge ile büyüyor

AKILLI BİNA, RÖPORTAJ

Arma Kontrol ISAF Exclusive’de yer aldı

Bu haber 17 Mart 2017 - 16:51 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Güvenlik otomasyonunda sektörün öncü firmalarından Arma Kontrol, Ankara’da gerçekleşen ISAF Exclusive Güvenlik Fuarı ve Konferansı’nda sektör profesyonelleriyle buluştu. 7-9 Mart 2017 tarihleri arasında Ankara’da gerçekleşen konferansta güvenlik sektörünün gelişimi ve geleceği ele alınırken, fuar çok sayıda ziyaretçiye de ev sahipliği yaptı

Bu yıl ilk kez Ankara’da düzenlenen ISAF Exclusive güvenlik konferansı ve fuarı, ulusal ve uluslararası pazarda sektörün önde gelen isimlerini bir araya getirdi. Bugün 35 ülkeye ihracat yaparak global arenada da adından söz ettiren Arma Kontrol, standında çok sayıda ziyaretçiyi ağırladı. Güvenlik otomasyonunda 10 yılı geride bırakan Arma Kontrol yüksek güvenlikli noktalara araç bloklama hizmetlerini de sergileme imkanı buldu.

Arma Kontrol fuarda, geliştirdiği güvenlik çözümlerini tanıtırken, sektördeki trendleri de fuar boyunca takip etti. 30’dan fazla ülkenin güvenlik ihtiyaçlarına yüksek teknolojili çözümler sunan Arma Kontrol, farklı projelerini de sergiledi. Uluslararası akredite sertifikalarıyla güvenlik alanında hizmet veren Arma Kontrol, fuarda mantar bariyer, Road Blocker ve kollu bariyerler gibi farklı ürünlerini ziyaretçilerin beğenisine sundu.

Ulusal ve uluslararası pek çok fuara katılarak sektörün nabzını tutan Arma Kontrol Sistemleri Kurucusu ve CEO’su Koray Kartal, güvenlik ihtiyaçlarına yönelik çözümlerin geliştirilmesinde fayda olduğunun altını çizdi. ISAF Exclusive fuarıyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Kartal; ‘’ISAF Exclusive Fuar ve Konferansı güvenlik sektörü için oldukça önemli organizasyonlar. Arma Kontrol olarak biz de bu yıl ilk kez düzenlenen fuar ve konferansta yer aldık. Sektörün önde gelenleri ve ziyaretçilerimizle bu fuarda bir araya geldik. Bu gibi fuarlar bizim için sektördeki dinamikleri öngörme açısından büyük önem taşıyor. İlerleyen zamanlarda da hizmetlerimizi artırarak sektördeki konumumuzu güçlendirmeyi hedefliyoruz’’ dedi.

AKILLI BİNAM

Yandex.Metrica